Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. 

  • Nové pomníky

Nabízíme pomníky z ušlechtilých materiálů, jakými jsou leštěné žuly, dovážené z celého světa, ale i žuly českého původu. Pomník Vám osadíme včetně kvalitního základu. Podle potřeby jsme schopni zlikvidovat i původní, nevyhovující pomník.

  • Nápisy

Dodáváme nápisy sekané, pískované, z nerezových písmen nebo nápisové desky. Typ písma si vyberete podle vzorníku nebo si můžete dodat typ písma svůj. Váš stávající nápis obnovíme (plátkové zlato, stříbro, barva na písmo).

  • Doplňky  

Na Vaše přání doplníme pomník výrobky z dalších vysoce kvalitních materiálů, jako např. nerezová ocel nebo porcelán. Může se jednat o vázy, lampy, mísy na květiny nebo keramické plastiky a fotografie.

  • Opravy pomníků

Velkou část naší činnosti tvoří také opravy stávajících pomníků. Pomocí moderních technologií dokážeme Váš pomník kvalitně zrenovovat, nejčastěji strojním broušením pomníku přímo na místě. Následná impregnace pomníku na Vaše přání je samozřejmostí. 

  • Úpravy hrobu

Jsme připraveni provést následně i další úpravy hrobu, jako je např. jeho vydláždění nebo vysypání kamennou drtí, popř. mulčovací kůrou.

  • Odborné poradenství

S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem, který se týká Vašeho pomníku nebo hrobu.
 
 

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám vždy plně k dispozici.

 

Kontakt

KAMENICTVÍ MARTIN FIALA
Hlaváčkovo nám. 216, Slaný

722 556 888

© Kamenictví Martin Fiala

www.mujkamenik.cz